fbpx

Webinar:

Kim jest Citizen Developer?

„Citizen Developer” brzmi nieco egzotycznie? Zapewniamy, że warto tym tematem się zainteresować, bo niebawem wszyscy możemy się nimi stać. Na spotkaniu opowiemy o tym, jak biznes łączy się z technologią i jak „użytkownik biznesowy” może stać się programistą. A wszystko dzięki technologiom low-code, no-code!

Prezentacja

W tym miejscu możesz pobrać przezntację i dodatkowe pliki z webinaru

Kiedy: 6 maja 2022 r., godzina 11:00.

Co: Kim jest Citizen Developer?

Kto: Łukasz Zajączkowski, Łukasz Falaciński

Agenda:

Łukasz

Zajączkowski

Łukasz

Falaciński

Krótko o Citizen Development

Jesteśmy w trakcie intensywnej transformacji cyfrowej, projektów IT jest coraz więcej, często brakuje rąk do pracy, a i rzeczone projekty są niejednokrotnie wymagające, bo tak zwany użytkownik biznesowy jest bardziej świadomy i ma większe potrzeby.

Często widujemy tzw. EDD, czyli excel-driven-development, co w praktyce oznacza próbę zrobienia z biednego Excela skomplikowanej aplikacji. Zaczyna się od tabelki, a kończy na opasłym pliku, którego już nikt nie kontroluje lub robi to jedna osoba urastająca do roli druida, który miesza w magicznym kociołku, a gdy jej zabraknie, to cała wioska zostanie bez magicznego napoju składającego się z makr, Visual Basica i wprawiających w osłupienie formuł.

W tym miejscu trzeba opisać bohatera – użytkownika biznesowego mającego wiedzę, jak działa proces, potrzebującego aplikacji, która ten proces obsłuży oraz mającego wystarczającą wiedzę techniczną, żeby uproszczoną wersję takiej apki stworzyć. Citizen developera.

Organizacje, które zaryzykują i spróbują nowego podejścia czeka przyjemne zaskoczenie – większość projektów czekających w kolejce na realizację uda się zrobić w low-code’owym thermomixie, który na wyświetlaczu będzie miał funkcję „hiper-agile”.

Link do całego artykułu: https://www.developico.com/citizen-development-i-power-platform/

Przydatne linki:

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się:

  • Jak będzie wyglądać nowoczesny projekt IT?
  • Jak rozumieć stopień dojrzałości organizacji?
  • Jak zmienia się podejście do tworzenia aplikacji?

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

Dla każdego kto:

  • Chce przyspieszyć proces tworzenia aplikacji.
  • Jest ciekawy, co niesie przyszłość IT.
  • Chce nauczyć się rozumienia LCNC.

Czy webinar jest bezpłatny?

Tak!

Zobacz także:

Power Platform Master Class Szkolenie Online

To szkolenie powstało z myślą o wszystkich zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem Microsoft Power Platform. Skupiamy się w nim przede wszystkim na funkcjach premium.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.