fbpx

Twój pierwszy raport w Power BI. Webinar

Na tym wydarzeniu pokazaliśmy Ci jak przygotować swój pierwszy raport w Power BI. Przeszliśmy przez cały proces od podłączenia do danych, przez zbudowanie modelu, po przygotowanie wizualizacji i eksplorację danych. Powiedzieliśmy jak przygotować się do tego zadania, jak unikać typowych problemów i jak dojść do celu najszybszą możliwą ścieżką. Nagranie z tego wydarzenia jest dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Power BI oraz tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że Power BI jest im potrzebny.

Prezentacja

Tutaj ściągniesz prezentację z tego webinara oraz transkrypt sesji Q&A.

Kiedy: 6 listopada 2020, godzina 11:00.

Co: Twój pierwszy raport z Power BI

Kto: Michał Bicki

Agenda:

Marta Czapik

Michał Bicki

Od ponad 4 lat pomagam firmom tworząc zaawansowane rozwiązania analityczne oraz automatyzując i usprawniając procesy biznesowe jako analityk, konsultant oraz trener.
Na co dzień pracuję z Power BI oraz innymi rozwiązaniami BI budując skuteczne raporty, które ułatwiają podejmowanie decyzji biznesowych.
Zawsze staram się upraszczać procesy i sprawiać by praca innych była jak najbardziej efektywna. Dlatego moimi ulubionymi narzędziami jest Python, Power Query i Power BI. Co nietypowe, w IT uwielbiam pracę z ludźmi, a moją misją jest ułatwianie innym dostępu do wiedzy i informacji.

Zobacz także:

Power Platform Jitsu. Kurs Online

Sprawdż nasze kursy, które przeprowadzą Cię przez początki drogi z Power BI, Power Automate i Power Apps. Od zera, do bohatera.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się:

 • Jak przygotować swój pierwszy raport w Power BI?
 • Jak się przygotować do tego zadania oraz  jak unikać typowych problemów?
 • Jak dojść do celu najszybszą możliwą ścieżką?

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

  Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Power BI oraz tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że Power BI jest im potrzebny.

   Czy dostanę zaświadczenie uczestnictwa?

   Nie.

    Czy webinar jest bezpłatny?

    Tak!