fbpx

Zbuduj aplikację w Microsoft Teams. Webinar

Wnioski urlopowe, zgłaszanie pomysłów czy problemów, system help desk… Każda z organizacji potrzebuje podobnych rozwiązań.

Na tym wydarzeniu pokazaliśmy jak stworzyć tego typu aplikacje w Microsoft Teams. Wszystko z użyciem prostych narzędzi, których poznanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, kursów, szkoleń czy bootcamp’ów. Może to zrobić każdy!

Zaprezentowaliśmy również możliwości Project Oakdale. Nowości opartej o Power Platform, która pozwoli Ci zapisać ważne dane i zbudować dla nich całą aplikację bezpośrednio w MS Teams, który masz już pewnie otwarty na swoim komputerze. 

Prezentacja

Tutaj ściągniesz prezentację z tego webinara oraz transkrypt sesji Q&A

Kiedy: 27 listopada 2020, godzina 11:00.

Co: Zbuduj aplikację w Microsoft Teams

Kto: Łukasz Falaciński, Michał Guzowski.

Agenda:

Łukasz Falaciński

Michał Guzowski

Zobacz także:

Power Apps Ninja. Kurs Online

Sprawdż nasz kurs, w którym w praktyczny sposób pokazujemy jak zbudować swoją aplikację w Power Apps. Od zera do bohatera.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się:

 • Jak zbudować aplikację w Microsoft Teams.
 • Czym jest Project Oakdale.
 • Jak pracować mądrzej, a nie więcej.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Czy webinar jest bezpłatny?

  Tak!

   Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

   Ten webinar przeznaczony jest dla każdego rodzaju organizacji, bo każdy zarządza projektami. Wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem Microsoft Teams w swoim biznesie lub osób, które już korzystają z tej aplikacji, ale nie wykorzystują jej pełnego potencjału. 

    Czy dostanę zaświadczenie uczestnictwa?

    Nie.