fbpx

Azure DevOps na ratunek. Webinar

Azure DevOps to kompletna platforma do prowadzenia projektów informatycznych. Wszystko w jednym miejscu – planowanie zadań, przechowywanie kodu, testowanie, CI/CD, monitorowanie stanu projektu. Wiadomo jednak, że każdy projekt jest inny.
Na tym webinarze pokażemy na przykładach, jak zaadresować różnego rodzaju wyzwania projektowe, właśnie z wykorzystaniem Azure DevOps.
Dołącz do nas! Rejestracja jest bezpłatna.

Kiedy: 01 czerwca 2021, godzina 17:00.

Co: Azure DevOps na ratunek

Kto: Weronika Mularczyk, Stanisław Bugalski

Agenda:

 • Przywitanie i plan gry [5 minut]
 • Demo [35 minut]
 • Podsumowanie i sesja Q&A [15 minut]
 • Koniec [5 minut]

 

 

Weronika Mularczyk

Programistka łącząca również inne role, m.in. związane z zarządzaniem projektami. Na co dzień bloguje na www.programmer-girl.com i aktywnie udziela się we wrocławskim świecie IT. Microsoft MVP oraz współorganizator Wrocławskiej grupy .NET www.wrocnet.org. Od kilku lat kieruje projektem open source www.devadventcalendar.pl.

Stanisław Bugalski

Entuzjasta technologii Microsoft, specjalista od Azure i automatyzacji. Lubi pomagać, a także posiada umiejętność szerokiego spojrzenia, co ułatwia mu rozumienie innych osób oraz zagadnień. Po pracy zwolennik uczenia się i poznawania nowych rzeczy. Zdobywca certyfikatów Microsoft: Azure Solutions Architect Expert, Azure Security Engineer Associate, Azure Administrator Associate, DevOps Engineer Expert.

Zobacz także:

Power Apps Ninja. Kurs Online

Sprawdź nasz kurs, w którym praktyczny sposób pokazujemy jak zbudować swoją aplikację w Power Apps. Od zera do bohatera.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się:

Pokażemy na przykładach jak zaadresować różnego rodzaju wyzwania projektowe właśnie z wykorzystaniem Azure DevOps.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

  Dla wszystkich osób zaangażowanych w projekty informatyczne, bez względu na rolę.

   Czy webinar jest bezpłatny?

   Tak!