fbpx

Azure DevOps w praktyce. Webinar

A gdyby tak z zaprząc Azure DevOps do codziennej pracy? Pokażemy Ci w jaki sposób wykorzystać Azure DevOps, a szczególnie Azure Pipelines, do wsparcia naszej codziennej pracy (głównie do jej automatyzacji). Budowanie aplikacji, PowerApps, uruchamianie skryptów na bazie danych – to tylko przykładowe scenariusze, które chcemy Ci pokazać. Dołącz do nas! Rejestracja jest bezpłatna.

Kiedy: 11 czerwca 2021, godzina 14:00.

Co: Azure DevOps w praktyce

Kto: Weronika Mularczyk, Stanisław Bugalski

Agenda:

 • Przywitanie i plan gry [5 minut]
 • Demo [35 minut]
 • Podsumowanie i sesja Q&A [15 minut]
 • Koniec [5 minut]

 

 

Weronika Mularczyk

Programistka łącząca również inne role, m.in. związane z zarządzaniem projektami. Na co dzień bloguje na www.programmer-girl.com i aktywnie udziela się we wrocławskim świecie IT. Microsoft MVP oraz współorganizator Wrocławskiej grupy .NET www.wrocnet.org. Od kilku lat kieruje projektem open source www.devadventcalendar.pl.

Stanisław Bugalski

Entuzjasta technologii Microsoft, specjalista od Azure i automatyzacji. Lubi pomagać, a także posiada umiejętność szerokiego spojrzenia, co ułatwia mu rozumienie innych osób oraz zagadnień. Po pracy zwolennik uczenia się i poznawania nowych rzeczy. Zdobywca certyfikatów Microsoft: Azure Solutions Architect Expert, Azure Security Engineer Associate, Azure Administrator Associate, DevOps Engineer Expert.

Zobacz także:

Power Apps Ninja. Kurs Online

Sprawdź nasz kurs, w którym praktyczny sposób pokazujemy jak zbudować swoją aplikację w Power Apps. Od zera do bohatera.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Na webinarze dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystać Azure DevOps do automatyzacji swojej pracy.
Pokażemy Ci między innymi: wdrażanie PowerApps na różne środowiska, CI/CD, uruchamianie skryptów na bazie danych.

 

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

  Webinar skierowany jest do osób technicznych, związanych z powstawaniem kodu, tworzeniem automatyzacji – programistów, administratorów, DevOpsów. Ale nie tylko, zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się „jak to jest zrobione

   Czy webinar jest bezpłatny?

   Tak!