fbpx

Jedna mała analiza, wielki krok dla optymalizacji. Process Advisor. Webinar

Klik, otwórz, przepisz, wyślij. Klik, otwórz, przepisz, wyślij, klik… I tak codziennie. Wszyscy borykamy się z rutynowymi działaniami (nawet w najbardziej kreatywnej pracy), a znaczna część z nas ma do nich dość jednoznaczne podejście. Jeśli duszą i ciałem czujesz, że coś trzeba zmienić, ale jeszcze nie wiesz co, to Process Advisor weźmie Cię za rękę, zaparzy kawę, i spokojnie wytłumaczy, gdzie leży problem.

Prezentacja

Tutaj ściągniesz prezentację z tego webinara oraz transkrypt sesji Q&A

Kiedy: 11 czerwca 2021, godzina 11:00.

Co: Jedna mała analiza, wielki krok dla optymalizacji. Process Advisor

Kto: Danuta Trzaskowska, Łukasz Falaciński

Agenda:

 

 

Danuta Trzaskowska

Analizowanie, upraszczanie, usprawnianie w praktycznie każdej sferze życia, zawsze cieszyło się moim dużym zainteresowaniem, a zauważanie i odczuwanie różnic „przed” i „po” zmianie dawało mi mnóstwo satysfakcji. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że od ponad roku mam szansę spełniać się na rynku Consultingowym, gdzie moje umiejętności pomagają innym ????

W pracy korzystam z moich ulubionych narzędzi, jakimi są PowerApps oraz Power Automate Desktop. Oba wymagają dogłębnego poznania procesu biznesowego. Dwa bardzo różne, jednak tak samo ciekawe rozwiązania, do których poznania serdecznie zapraszam!

Zobacz także:

Power Apps Ninja. Kurs Online

Sprawdź nasz kurs, w którym praktyczny sposób pokazujemy jak zbudować swoją aplikację w Power Apps. Od zera do bohatera.

Nagrania z pozostałych webinarów

Obejrzyj nagrania z poprzednich wydarzeń. Wszystkie publikujemy bezpłatnie zarówno na naszej stronie jak i kanale YouTube.

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się jak:

 • Ręcznie zapisywać i analizować zadania biznesowe,
 • Tworzyć mapy procesów,
 • Identyfikować „Bottlenecks”,
 • Kreować podstawy do dalszych usprawnień i optymalizacji.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

  Dla wszystkich chcących zidentyfikować oraz przeanalizować nieefektywności oraz wprowadzić zmiany w procesach biznesowych.

   Czy webinar jest bezpłatny?

   Tak!