fbpx

Microsoft Teams w szkole.

Obejrzyj nagranie z webinara, który odbył się 3 kwietnia 2020 roku.

Trankrypt sesji Q and A

Dziękujemy wszystkim obecnym na webinarze za aktywność i zadane pytania. Przeglądając odpowiedzi zwróć uwagę na łącza i linki. Prowadzą do wielu wartościowych treści.

Wspólnie z nami webinar poprowadził:

Artur Rudnicki, 

Konsultant Microsoft dla Edukacji

Wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora. Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 2005 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata). Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer. Pełni rolę egzaminatora egzaminu maturalnego z informatyki oraz egzaminu w zawodzie technik informatyk. Od czterech lat jest powoływany jako przewodniczący zespołu egzaminatorów przez OKE Warszawa do prac komisji, która sprawdza praktyczny egzamin w zawodzie technik informatyk. Jest autorem komentarzy do rozwiązań publikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w zawodzie technik informatyk. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Specialist), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MCE (Microsoft Certified Educator). Pracuje i rozwija serwerowe rozwiązanie dla szkół, tzw. Cloud Collection.  Zainteresowania: mocna muzyka, sport (w szczególności piłka ręczna), nowe technologie.

Michał Guzowski

Łukasz Falaciński

Często zadawane pytania

 

Czego nauczysz się na tym webinarze?

Dzięki nam dowiesz się:

 • Czym właściwie jest Microsoft Teams
 • Jak wdrożyć to rozwiązanie w szkole
 • Jakich błędów przy tym unikać
 • Jakie są wady i zalety tej platformy

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Nagranie wyślemy wszystkim zarejestrowanym osobom. Zostaw więc swój adres email, nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo.

  Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?

  Dla każdego kto szuka dobrego sposobu na efektywną pracę zdalną. Nie musisz mieć żadnych umiejętności technicznych, czy pracować w IT. 

  • Szukasz narzędzia, które pozwoli ci pracować zdalnie?
  • Chciałbyś zorganizować pracę w większym zespole?
  • Szukasz rozwiązania do organizacji zajęć szkolnych na odległość?
  • Chcesz zwiększyć swoje kompetencje?
  • Lubisz przyswajać praktyczne umiejętności?
  • Korzystasz albo planujesz korzystać z Microsoft Office 365?

  Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, to ten webinar jest dla Ciebie!